top of page

Mój 4-etapowy autorski program.

Odpowiadając na potrzeby moich podopiecznych, moje własne doświadczenie i profesjonalizm, sprawiły, że pragnę Tobie przedstawić mój opracowany autorski program składający się z 4 etapów.

Od czego zacząć?

      Każdy cykl sesji poprzedza konsultacja, na której diagnozuje wspólnie problem, określamy co już zostało zrobione a nie zadziałało, co trzeba zmienić aby dojść do osiągnięcia porządane rezultatu i zmian. Po konsultacji ustalam szczegółowy plan działania na kolejne 4 sesje.

      Jest to bardzo indywidualnie dobrana ścieżka działania, uwzględniająca potrzeby podopiecznego, jego stan emocjonalny na dzień bierzacy, opracowanie tematu w obrębie którego będziemy pracować. 

Etapy

P I E R W S Z Y 

Pierwsza sesja jest ogona czystka i zaznajomieniem się z poziomem energetycznym człowieka.

- czystka pola energetycznego człowieka (podczepy, astralne pasożyty, zmarli i wszystko to co jest zbędnym balastem energetycznym)

- skan ciała człowieka i jego organów oraz zacisków energetycznych

 -skan głównego kanału energetycznego i czakr oraz ich naprawa wg potrzeby

 

Na pierwszej sesji już zostają rozpakowane 2-3 poprzednie inkarnację, które wskazują na korzeń schematów pokazanych w ciele w procesie skanowania. Praca energetyczna na tym poziomie jest koronkowa! Wymaga czujności i wypracowanego widzenia energii prowadzącego terapie. 

D R U G I

Na tym etapie często zaglądamy już na poziom serca i zaczynamy prace z wewnętrznym dzieckiem, o ile jest to możliwe. Czasami wymaga to głębszego oczyszczenia schematów i możliwe jest to dopiero na 3 sesji.

- ponowna czystka energetyczna z uwzględnieniem wszystkich pasozytow astralnych

- czystka energetyczna głowy (nawet nie wiesz ile jest w Twojej głowie nie Twoich myśli!)

- dalsze skanowanie organizmu i niwelowanie kolejnych zacisków energetycznych powiązanych z poprzednimi wcieleniami (czasem również z tym wcieleniem)

T R Z E C I

Praca z: wewnętrzna kobietą, 

radykalnym wybaczanie osobom 

bliskim, proces odczepiania nienaro-

dzonych dzieci, relacjami w rodzinie lub w parze. Praca energetyczna ukierunkowana na znalezienie partnera itp.

- ponowna czystka energetyczna

- ponowna czystka głowy

- dalsze skanowanie ciała: praca z organami chorymi lub zainfekowanym, ten proces również zajmuje często kilka sesji.

 

Po 3-4 sesjach pracy z chorym organem należy wykonać badania lekarskie celem sprawdzenia stanu na poziomie fizycznym.

C Z W A R T Y

Możliwe, ze na tym etapie będę mogła przedstawić Ci twoja duszę: czasami zajmuje to jedną sesję.

Każdy z nas ma inna ścieżkę duchowego rozwoju i duchowego DNA, mamy wiele rodzajów dusz wcielonych w ludzkie ciała na tej planecie. Jeżeli będziesz miał/miała szczęście - dowiesz się jaką

duszę masz Ty…

- ponowna czystka energetyczna (jest to rutynowa czynność, którą wykonuję zawsze, jest jak "prysznic" dla ciała - kwestia utrzymania higieny, tyle że energetycznej)

- ponowna czystka głowy

- dalsze skanowanie ciała i nurkowanie w poprzednie wcielenia usuwając korzenie schematów zarówno z ciała fizycznego jak i przestrzeni informacyjnej podopiecznego

bottom of page